Środki do praniaŚrodek piorący – Down Wash 200ml Toko jest koncentratem specjalnego środka przeznaczonego do prania śpiworów i kurtek, które są wypełnione pierzem lub piórami. Zawiera substancje, które odtłuszczają, ale również i utrzymują miękkość i własności cieplne pierza i piór. Środek do prania – Down Wash 200ml Toko zawiera się w pojemniku 200 ml, co mniej więcej wystarcza na około 7 prań, jest przeznaczony zarówno do prania ręcznego, jak i mechanicznego.

Środek piorący używa się do prania ubrań i śpiworów wypełnionych puchem i różnymi rodzajami pierza (naturalny, syntetyczny). Zapewnia on regenerację i utrzymuje własności ocieplające odzieży i śpiworów.

Jeśli chodzi o sposób użycia, to należy postępować zgodnie z zaleceniami zawartymi na etykiecie odzieży. Przed praniem należy zamknąć wszystkie zapięcia (zamki, rzepy, zatrzaski). Bęben pralki należy wypełniać tylko do 2/3 jego objętości. Mocno zabrudzone elementy ubioru prać w podwójnego ilości środka piorącego. Aby tkaniny nadal były wodoodporne, należy je płukać wyłącznie w wodzie.

Produkt stosuje się tylko do użytku zewnętrznego. Należy je używać zgodnie z przeznaczeniem. Chronić przed dziećmi. W razie połknięcia niezwłocznie trzeba zasięgnąć porady lekarza – należy pokazać opakowanie lub etykietę.

Preparaty TOKO nie posiadają daty ważności, ponieważ nie zmieniają swoich właściwości wraz z upływem czasu. Natomiast należy zużyć je w ciągu trzech lat od daty otwarcia.

Produkt wykonano zgodnie z normami UE nr 88/379.