Jesteś nowy na Allegro? W takim razie właśnie z myślą o tobie przygotowano zupełnie nowy Program Powitalny, który ma ci pomóc w tym, żeby zadomowić się w tym serwisie i zobaczyć w nim dobrą trampolinę do przyszłych biznesowych sukcesów. To oswajanie się z Allegro, pełne bardzo miłych niespodzianek, może trwać nawet 8 miesięcy – tyle czasu może ci bowiem zająć przejście przez trzy przygotowane etapy.

Program powitalny Allegro 2021 – co dla ciebie ma?

To jest ten moment – zdecydowałeś się dołączyć profil na Allegro do swoich kanałów sprzedaży, a być może w ogóle rozpoczynasz przygodę z e-commerce właśnie tutaj. Nie bez powodu wybrałeś sobie do tego portal, który kojarzy co dziewiąty polski internauta. Chcesz, żeby twoje produkty wyświetlały się wśród wyników wyszukiwarki, która każdego dnia jest najczęściej używaną wyszukiwarką w polskim internecie. Już wszystkie te względy sugerują, że jesteś w odpowiednim miejscu, żeby spełnić swoje biznesowe ambicje – ale jeśli myślisz, że nie może być lepiej, to bardzo miło się rozczarujesz.

Allegro wita z otwartymi ramionami każdego, kto chce spróbować swoich sił na wirtualnym rynku konsumenckim w roli sprzedawcy – i każdego, kto docenia właśnie podwoje tego portalu, jego renomę, rozpoznawalność i przejrzyste zasady działania. Właśnie dlatego dla wszystkich nowych użytkowników ma specyficzne prezenty, która zaczyna wręczać już przy pierwszym spotkaniu.

Program powitalny Allegro 2021 to między innymi korowód rabatów, które pomogą ci postawić pierwsze kroki w wirtualnej sprzedaży. Na samym początku biznesowej drogi, gdy jeszcze musisz zapracować na swój wizerunek w oczach klientów, masz pierwsze okazje, żeby dać im się poznać i kojarzyć z konkretnymi ofertami, Program Powitalny zadba o to, żebyś nie musiał szukać funduszy na różne wydatki w jeszcze niewypełnionej zyskami kieszeni. Rabaty, na które można liczyć w tym roku to:

  • nawet 100% zniżki na prowizję od sprzedaży
  • nawet 50% zniżki na prowizję od sprzedaży Oferty Wyróżnionej
  • 100 dodatkowych cykli promowania ofert dzięki promowaniu „Wyróżnienie” (z których każdy trwa 10 dni)
  • 100% zniżki na Abonament Profesjonalny.

Jak widać, Allegro chce żeby początkujący sprzedawcy poznali w praktyce zasady działania strony i żeby wybadali wszystkie możliwości, nie musząc w nie inwestować z własnych środków. Wśród propozycji tegorocznego Programu Powitalnego jest również i taka, żeby za darmo wystawiać oferty w kategoriach, w których w normalnym trybie naliczane są odpowiednie opłaty.

Prezenty i rabaty otrzymywane na starcie sprawiają, że nie trzeba spędzać tych pierwszych miesięcy na ciągłym przeliczaniu i kalkulowaniu kolejnych kroków. Zamiast rosnącej listy opłat, portal proponuje listę rabatów, które są realną szansą na to, że gdy przyjdzie pora opłacać pewne sprawy, będzie można to zrobić z funduszy, które już się dzięki sprzedawaniu na Allegro zarobiło. A miłe niespodzianki się nie skończą – bo gdy sprzeda się swój towar w ciągu tygodnia od uzyskania statusu Firmy, dostanie się za darmo 100 kolejnych, darmowych Wyróżnień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *