Wspaniała sylwetka i dobre samopoczucie wcale nie muszą być Twoimi niedoścignionymi marzeniami. Na te dwa aspekty, łączące ducha i ciało, możesz mieć wpływ przez cały rok, niekoniecznie wkładając w to dużo wysiłku. Przemyśl, czy nie warto zaopatrzyć się w nowoczesny sprzęt, z którego skorzystasz niezależnie od obowiązującej pory roku, ale również z łatwością zmieścisz go w szafie.

Możesz zakupić dwa sprzęty sportowe w cenie jednego i trenować przez cały rok! Jak to możliwe?

Łyżworolki – bo o nich mowa – to sprzęt, który wykorzystasz zarówno zimową porą – korzystając z miejskich lodowisk, jak i w czasie cieplejszych pór roku: w parku, czy też specjalnie przygotowanych halach do jazdy na rolkach. Na takie poszerzone zastosowanie sprzętu, pozwalają dwie wymienne płozy – płoza do łyżew oraz płoza do rolek. Niezależnie, którą z nich wybierzesz, całe Twoje ciało będzie trenować. Systematyczne treningi na lodowisku pozwolą wzmocnić i wymodelować takie partie ciała jak brzuch, pośladki, uda i łydki oraz ramiona, regularna jazda na rolkach będzie oddziaływała głównie na partie takie jak pośladki, nogi. Oba rodzaje sportów znacznie poprawiają kondycję fizyczną, koordynację ruchową oraz wpływają na wzrost odporności. Rolki mogą Ci posłużyć również jako niedrogi, a w dodatku ekologiczny środek transportu, pod warunkiem że lubisz się trochę poruszać a pot nie jest Ci straszny!

Dla kogo rolki „2w1”?

Rolki „2w1” powstały z myślą o osobach, dla których funkcjonalność i tematyka oszczędzania to bardzo ważne kwestie. Taki dwufunkcyjny sprzęt powstał z myślą o osobach, które nie są pewne czy któraś z dziedzin – rolkarstwo lub jazda na łyżwach – stanie się ich pasją. Nawet jeśli jedna z nich nie przypadnie im do gustu, istnieje duża szansa że spodoba się im ta druga. Rezygnując z wykorzystania jednej z płóz, właściwie nie tracimy zbyt wiele, ponieważ rolki „2w1” kosztują kilka złotych więcej, niż klasyczne rolki lub łyżwy. Koszt łyżworolek to ok. 150 – 200zł. Inwestycja w łyżworolki to najlepszy wybór szczególnie dla tych osób, które planują zakup zarówno łyżew jak i rolek. Istotnie sporo wtedy oszczędzamy, ponieważ przy wyborze sprzętu wielofunkcyjnego, w naszym portfelu zostaje aż 200 zł!

Rolki + łyżwy, czyli sprzęt „2w1” to pomysł na wspaniały prezent świąteczny, urodzinowy czy też imieninowy dla osoby, która od zawsze marzyła o jego posiadaniu. Już teraz nie będzie musiała korzystać z wypożyczalni sprzętu, i przez długi czas dopasowywać odpowiedniego rozmiaru. Łyżworolki zadowolą każde dziecko, nastolatka, czy też – bez wątpienia – ich opiekunów, którzy być może zapomnieli już o tym, jaką przyjemność sprawiało im to dawniej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *