width=150IMPREGNAT DO OBUWIA ZE SKÓRY LICOWEJ model SNO-SEAL® 35 g firmy ATSKO

SNO- SEAL ® to środek wytworzony z prawdziwego wosku pszczelego, który zapewnia trwałą ochronę dla skóry licowej przed deszczem, słońcem, śniegiem i solą, bez utraty własności technicznych butów. Unikalna receptura sprawia, że skóra jest elastyczna i wytrzymała, nawet w ekstremalnych warunkach atmosferycznych, taki np. na pustyni. Ponadto impregnaty do butów tworzą skuteczną powłokę, która chroni buty przed otarciami mechanicznymi i pozwala zachować skórze jej naturalną przewiewność. To wszystko wpływa na jej trwałość. Tym samym produkty stworzone na bazie wosku pszczelego w odróżnieniu od innych nie mają okresowego terminu przydatności!

2 Comments

  1. Pozycjonowanie

    Czy mógłbym wykorzystać niektóre informacje zawarte w powyższym artykule w swej prezentacji, jaką robię na ten temat ? Sporo to dla mnie znaczy. W ramach podziękowania mógłbym zamieścić odnośnik do Twojej strony na moim blogu. Przemyśl to oraz daj mi znać jak będziesz zaciekawiony moją ofertą nie do odrzucenia :-]

  2. admin

    Możesz to wykorzystać, tylko daj tam linka to tej stronki. Najlepiej jakby to było z anchorem „Impregnaty do butów”, a jak się nie da, to daj informacje o sklepie sportowym Asport.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *