Impregnat do odzieży przyda się w niejednej sytuacji. Niezależnie od pory roku, czy też miejsca w którym się znajdujemy, pogoda jest w stanie zrobić nam niemałego psikusa. Zwłaszcza w górach, gdzie bardzo szybko na słonecznym niebie pojawiają się chmury a później spada nieoczekiwany deszcz. Właśnie dlatego zarówno nasze ubranie, jak i buty powinny być przygotowane na tego typu przygody.

Silicone Water-Guard to uniwersalny impregnat który sprawdza się przy:

  • obuwiu
  • ubraniach
  • namiotach
  • plecakach
  • parasolkach
  • śpiworach

1337To właśnie on gwarantuje maksymalną ochronę zarówno przed wilgocią jak i zanieczyszczeniami. Można go stosować do odzieży turystycznej z wszelkiego rodzaju membranami. Sam impregnat znacznie podnosi wodoodporne właściwości odzieży nie hamując jej oddychalności.

Impregnat Silicone Water-Guard gwarantuje naprawdę intensywną impregnację, ponieważ zawiera aż 13% silikonu. Najlepszy efekt zapewnia naniesienie tylko jednej warstwy. Impregnat wysycha już w 24 godzin, a zapach ulatuje już po 72 godzinach. Dodatkowo jest on przyjazny dla środowiska, ponieważ nie zawiera freonów. Samo użycie impregnatu nie jest skomplikowane wystarczy równomiernie nanieść produkt na czyste i suche powierzchnie, zwracając szczególną uwagę na szwy oraz inne połączenia materiałów. Następnie odczekać do wyschnięcia materiału i gotowe. Możesz śmiało wybrać się na wycieczkę, bez obaw o nagły deszcz, czy też podmokły teren.

Impregnat kupicie tutaj: http://www.asport.pl/p/12881,50/silikonowy-impregnat-z-aplikatorem-118ml-atsko/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *