Impregnat do tkanin
Impregnat do tkanin – Soft-Shell Proof 200ml Toko:
* to konsekwentne uzupełnienie kolekcji impregnatów z serii TOKO CARE LINE,
* to logiczna kontynuacja środka piorącego Soft-Shell Wash,
* to specjalna receptura, która jest dostosowana do delikatnych włókien wyrobów z grupy Soft-Shell (Stretch, Polartec, Fleece i itp.),
* wnika w głąb tkaniny, aż do nasycenia się jej pojedynczych włókien, które tak nasączone tworzą wyjątkowo skuteczną powłokę wodoodporną. Powłoka ta nie zmienia elastyczności i oddychalności tkanin membranowych Soft-Shell (GoreTex, Schoeller, Sympatex),
* ma pojemność 200 ml.

Przeznaczeniem tego środka impregnującego są tkaniny typu Soft-Shell (Polartec, Stretch, Fleece i itp.), w tym oczywiście również tkaniny membranowe.

Impregnat do tkanin używa się następująco:
Przed użyciem preparatu należy oczyścić powierzchnię z brudu, następnie natryskiwać z odległości około 20 cm (dozownik należy trzymać pionowo). Pozostawić do wyschnięcia na 15 minut.

Impregnaty TOKO nie posiadają daty ważności, ponieważ nie zmieniają swoich właściwości wraz z upływem czasu. Natomiast należy zużyć je w ciągu trzech lat od daty otwarcia.

Podczas używania impregnatu do tkanin należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, iż jest to produkt łatwopalny, nie wolno więc rozpylać go w kierunku płomienia lub rozgrzanych materiałów. Jego opary mogą wywołać zawroty głowy i uczucie senności, nie wolno więc wdychać rozpylonych substancji. Pojemnik impregnatu wypełniony jest pod ciśnieniem i nie można go przekłuwać, ani palić – nawet po zużyciu. Chronić przed dziećmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *