Impregnat do butówNowoczesny impregnat do butów turystycznych, sportowych oraz codziennych wykonanych ze skóry połączonej z tkaniną. W szczególności doskonale sprawdza się przy butach, które są wyposażone w membrany oddechowe. Impregnat zapewnia skuteczną powłokę wodoodporną, bez zmniejszania własności technicznych butów.

Impregnat do obuwia:
* zapewnia intensywną impregnację obuwia na połączeniach skóry z elementami tekstylnymi
* zawiera specjalne składniki, które wnikają w skórę lub w elementy tekstylne
* posiada nową i ulepszoną recepturę, która gwarantuje możliwie bardzo skutecznę ochronę przed wodą i brudem
* posiada nowoczesny system natrysku charakteryzujący się stałą siłą natrysku, aż do wyczerpania pojemnika
* o pojemności 250ml

Impregnat przeznaczony jest do lekkich, stabilnych butów wykonanych ze skóry połączonej z tkaniną. Takie buty stosuje się podczas wędrówek rekreacyjnych, w niezbyt wymagającym terenie. Są to buty, które powinny zapewniać komfort użytkownikowi.

Impregnat do obuwia należy równomiernie natryskiwać na czystą powierzchnię butów. Po tej czynności, pozostawić do wyschnięcia przez około 30 minut.

Impregnaty firmy TOKO nie posiadają daty ważności, ponieważ nie zmieniają swoich właściwości wraz z upływem czasu. Natomiast należy zużyć je w ciągu trzech lat od daty otwarcia.

Podczas używania impregnatu do obuwia należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, iż jest to produkt łatwopalny, nie wolno więc rozpylać go w kierunku płomienia lub rozgrzanych materiałów. Jego opary mogą wywołać zawroty głowy i uczucie senności, nie wolno więc wdychać rozpylonych substancji. Pojemnik impregnatu wypełniony jest pod ciśnieniem i nie można go przekłuwać, ani palić – nawet po zużyciu. Chronić przed dziećmi.

Produkt wykonano zgodnie z normami UE nr 88/379.